هوش تجاری نفیس
هوش تجاری نفیس

من رضا بهادری زاده هستم،. بیش از دوازده سال تجربه کاری در زمینه مهندسی داده، هوش تجاری، انبارداده و تجزیه‌وتحلیل داده‌های کسب‌وکاری دارم.
در مسیر شغلی خودم موفق شدم پروژه‌های بزرگ داده‌محور را مدیریت و اجرا کنم، که این مهم با مدیریت و کمک تیم‌های بیش از ده نفره میسر گردید.

در سازمان‌های بزرگ داده‌محور مانند بانک‌ها پروژه اجرا کردم، با تکنولوژی‌های شرکت اوراکل در این زمینه مانند ODI, OBIEE, OWB, OAS, Oracle Admin Tool, Oracle DB, Oracle Linux  و دیگر تکنولوژی‌های مورد نیاز و مرتبط کار کردم و دستاورد داشتم.

در سازمان‌های مقیاس متوسط از پشته تکنولوژی مایکروسافت استفاده کردم، با SQL Server, SSIS, Visual Studio, SSAS, SSRS, Power BI, Excel  تجربه کار دارم و پروژه موفق تحویل دادم.

در مسیر شغلی خودم موفق شدم چندین سمینار در زمینه هوش تجاری با حضور صدها نفر برگزار کنم. منجمله برگزاری سخنرانی در اولین و دومین دوره همایش هوش تجاری ایران و سخنرانی در غرفه وزارت امور اقتصادی و دارایی در نمایشگاه الکامپ.

در مسیر کاری با افراد متخصصی همراه شدم که به همدیگر کمک کردیم در اجرای پروژه‌ها موفق شویم و به‌صورت تدریجی گروه هوش تجاری نفیس شکل گرفت.

در حال حاضر ما در گروه هوش تجاری نفیس تمایل داریم که تجربیات خود را با شرکت‌ها و سازمان‌هایی که داده دارند به اشتراک بگذاریم. قصد داریم در صورت تمایل سازمان‌ها با آنها همکاری کنیم، تا از درون داده‌هایشان بینش به دست بیاوریم، و بتوانیم با آن بینش کمک کنیم چرخ دنده‌های کسب‌وکارشان روغن‌کاری شود و روان‌تر بیزینس کنند. ما می‌توانم با اشتیاق سوزان و به صورت  فریلنسری ، پروژه‌ای ، نیمه وقت و مشاوره به سازمان‌ها کمک کنیم تا داده‌هایشان را تحت فشار قرار دهیم و اسرار آنها را فاش کنیم.

ما دقیقاً چه خدماتی می‌توانیم به سازمان‌ها ارائه دهم:

۱. مشاوره و تحقیق برای نقشه راه اجرای موفق سامانه هوش تجاری و انبارداده
۲. کمک به تیم‌سازی و جذب کارشناسان خبره در زمینه تحلیل داده
۳. ارائه معماری و راهکار صحیح سامانه هوشمندسازی کسب‌کار
۴. کمک در استفاده از تکنولوژی‌های شرکت اوراکل و مایکروسافت در اجرای پروژه انبارداده و هوش تجاری
۵. مدیریت پروژه‌های داده‌محور و کمک به اجرای صحیح آن
۶. توانمند ساختن پرسنل موجود و آموزش آنها برای کار با داده

شماره تلفن مستقیم اینجانب برای ارتباط با شما: ۰۲۱۸۶۱۱۱۷۲۵


 

من سجاد کمالی، فارغ التحصیل مهندسی نرم‌افزار عضوی از گروه هوش تجاری نفیس هستم. بیش از شش سال سابقه کاری در زمینه تحلیل سیستم، طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزار تحت وب و همچنین پردازش تصویر و ساخت مدل‌های هوش مصنوعی دارم.

مهارت‌ها و توانایی‌های که من دارم و می‌توانم با آنها به مشتریان خدمت ارائه کنم عبارتند از:

۱. پردازش دیتا و ساخت مدل‌های هوش مصنوعی: با استفاده از تکنیک‌های مختلف مانند شبکه‌های عصبی، SVM و تحلیل داده، مدل‌هایی را طراحی و پیاده سازی می‌کنم که برای حل مسائل پیچیده و پیش‌بینی در زمینه‌های مختلف مانند فروش، بازاریابی، تشخیص تصاویر مفید هستند.
۲. آموزش و ساخت مدل‌های پردازش تصویر: با استفاده از الگوریتم‌های مختلف پردازش تصویر و شبکه‌های عصبی، مدل‌هایی را طراحی و پیاده‌سازی می‌کنم که برای تشخیص اشیاء، تشخیص چهره، تشخیص علائم بیماری و موارد مشابه کاربرد دارند.
۳. تحلیل و طراحی سیستم: با استفاده از روش‌های تحلیل سیستم، نیازمندی‌ها و چالش‌های مشتریان را شناسایی کرده و سپس با طراحی سیستم‌هایی که بهینه و قابل اعتماد هستند، به حل چالش‌های مشتریان کمک می کنم.
۴. پیاده سازی نرم افزار تحت وب: با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی مانند جاوا، جاوااسکریپت و پایتون و بهره‌گیری از فریمورک‌های مختلف مانند spring boot , react و react native، نرم‌افزارهایی را طراحی و پیاده‌سازی می‌کنم که به خوبی با نیازهای کاربران هماهنگ شده اند.

شماره تلفن مستقیم اینجانب برای ارتباط با شما: ۰۲۱۸۶۱۱۲۰۳۴


 


دانلود فايل‌ خدمات گروه هوش تجاری نفیس:

گروه هوش تجاری نفیس افتخار دارد خدمات خود را درزمینه انواع بانک‌های اطلاعاتی، هوش تجاری و انبارداده سازمانی به مشتریان گران‌قدر و ارجمند ارائه نماید.

در لینک پایین، مشروح خدمات ارائه شده توسط توسط گروه هوش تجاری نفیس در فرمت PDF در اختیار كاربران قرار دارد:

مشروح خدمات گروه هوش تجاری نفیس

 


دانلود فايل‌ خدمت هوش تجاری نفیس:

گروه هوش تجاری نفیس افتخار دارد كه خدمات خود را درزمینه هوشمندی کسب‌وکار و انبارداده به مشتریان گران‌قدر و ارجمند ارائه نماید.

در لینک پایین، مشروح خدمت هوش تجاری نفیس در فرمت PDF در اختیار كاربران قرار دارد:

مشروح خدمت هوش تجاری نفیس